Neugodnu situaciju televizijskom je snimatelju priuštio košarkaš Boston Celticsa Rajon Rondo nakon poraza kod Atlanta Hawksa u petoj utakmici prvog kruga doigravanja Istočne konferencije NBA lige…
Celticsi su u toj utakmici propustili izboriti polufinale izgubivši s tijesnih 87-86, čime je Atlanta smanjila na 3-2.
Ponajbolji playmaker u NBA ligi, kojeg navijači i novinari znaju kao iznimno smirenog i samozatajnog sportaša, izgubio je kontrolu iziritiran kamermanom koji ga nije prestajao snimati. Furiozno je krenuo prema njemu rekavši mu:
- Slušaj, koliko ti puta moram reći? Nemoj me snimati. Nisam li ti rekao da prestaneš? Nemoj me S-N-I-M-A-T-I. Ovo nije intervju. Ponovno ti kažem… – izrekao je srditi košarkaš nakon čega se, u pratnji muškarca koji ga je očito pokušavao smiriti, udaljio.
No comments:
Post a Comment